Partnerzy
Kolejka 6 (6 lipca - 11 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
321 OFT WRP Będzin   :  
322 BC Czelsi BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE niedziela 07 czerwiec 17:30  100:49 RG Kasia 
323 Not Drafted Baltic Rail   :  
421 Disabled Squad BezKaKaKasku   :  
422 Asy Śląska FUSY-BYTOM   :  
423 Olimpia Basket WE GOT GAME ZABRZE   :  
821 Amatorzy EnBiEj DOBTN   :  
822 Play Amarena Mat Łapanka   :  
823 Grom KamandaXD   :  
921 Old Goats Sharks wtorek 21 lipiec 18:00  :   Termin wstępny 
922 Uczelnia Korczaka Team Znak Zapytania   :  
923 DRINK TEAM Pół Śląska Squad   :  
Kolejka 7 (12 lipca - 17 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
324 Not Drafted OFT   :  
325 Baltic Rail BC Czelsi niedziela 21 czerwiec 17:30  54:101 Kasia  Boisko Sztygarka Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich 69 
326 BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE WRP Będzin   :  
424 Olimpia Basket Disabled Squad   :  
425 WE GOT GAME ZABRZE Asy Śląska   :  
426 FUSY-BYTOM BezKaKaKasku niedziela 14 czerwiec 18:00  85:100 RG Mody Respo  W rezerwie hala Radzionków 
824 Grom Amatorzy EnBiEj   :  
825 KamandaXD Play Amarena czwartek 09 lipiec 19:30  100:57  
826 Mat Łapanka DOBTN poniedziałek 15 czerwiec 19:30  70:101 R Ola vel Łucja (S) 
924 DRINK TEAM Old Goats wtorek 14 lipiec 18:00  : Kaśka 
925 Pół Śląska Squad Uczelnia Korczaka Team   :  
926 Znak Zapytania Sharks   :  
Kolejka 8 (18 lipca - 23 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
327 OFT BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE   :    
328 WRP Będzin Baltic Rail czwartek 16 lipiec 18:00  : Radek P. 
329 BC Czelsi Not Drafted   :    
427 Disabled Squad FUSY-BYTOM   :    
428 BezKaKaKasku WE GOT GAME ZABRZE   :    
429 Asy Śląska Olimpia Basket   :    
827 Amatorzy EnBiEj Mat Łapanka   :    
828 DOBTN KamandaXD niedziela 28 czerwiec 19:00  100:72 R Cinek   
829 Play Amarena Grom   :    
927 Old Goats Znak Zapytania   :    
928 Sharks Pół Śląska Squad czwartek 09 lipiec 18:00  100:75 RG Radek P. 
929 Uczelnia Korczaka Team DRINK TEAM   :    
Kolejka 9 (24 lipca - 30 lipca)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
330 BC Czelsi OFT   :    
331 Not Drafted WRP Będzin   :    
332 Baltic Rail BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE wtorek 14 lipiec 18:00  :  
430 Asy Śląska Disabled Squad   :    
431 Olimpia Basket BezKaKaKasku   :    
432 WE GOT GAME ZABRZE FUSY-BYTOM   :    
830 Play Amarena Amatorzy EnBiEj   :    
831 Grom DOBTN czwartek 09 lipiec 18:30  85:100 Mody Respo 
832 KamandaXD Mat Łapanka   :    
930 Uczelnia Korczaka Team Old Goats sobota 27 czerwiec 17:00  70:100  
931 DRINK TEAM Sharks   :    
932 Pół Śląska Squad Znak Zapytania   :    
Kolejka 10 (31 lipca - 5 sierpnia)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
333 OFT Baltic Rail   :    
334 BĘDZIN BASKET-ZAMKOWE Not Drafted czwartek 09 lipiec 18:00  100:16  
335 WRP Będzin BC Czelsi   :    
433 Disabled Squad WE GOT GAME ZABRZE   :    
434 FUSY-BYTOM Olimpia Basket   :    
435 BezKaKaKasku Asy Śląska   :    
833 Amatorzy EnBiEj KamandaXD   :    
834 Mat Łapanka Grom   :    
835 DOBTN Play Amarena   :    
933 Old Goats Pół Śląska Squad poniedziałek 27 lipiec 18:00  :   Termin wstąpny 
934 Znak Zapytania DRINK TEAM   :    
935 Sharks Uczelnia Korczaka Team   :