Kolejka 1 (05.06-11.06)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
302 A FUSY-BYTOM Sharks czwartek 06 czerwiec 18:45  101:77 RG Mateusz 
303 A TacoBasket BezKaKaKasku poniedziałek 10 czerwiec 19:00  70:101 RG Krzysiek S. 
402 B ESMBS RKS HUWDU poniedziałek 10 czerwiec 20:00  63:101 RG Natalia  Hala ul. Hallera 
403 B Dzikie Knury Basket Golden Age Warriors sobota 08 czerwiec 18:30  74:101 RG Julia P. 
802 D WRP Będzin Ballin’ Monkeys   : (Dydzio)  6 kol 
803 D 77 Basketball Academy Dynastia Gwiazd piątek 14 czerwiec 19:00  44:100  
902 C Kacza Gromada RKS Aliens czwartek 13 czerwiec 18:30  100:76   Nowy termin 
903 C Znak Zapytania BzB11 niedziela 09 czerwiec 18:00  89:100 RG Radek 
Kolejka 2 (12.06.18.06)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
305 A Sharks TacoBasket środa 12 czerwiec 19:00  101:82 RG Natalia  Hala MOSiR w Rudzie Śl. 19:00 
306 A Olimpia Basket FUSY-BYTOM   : Krzysiek S. 
405 B RKS HUWDU Dzikie Knury Basket piątek 14 czerwiec 19:00  100:86  
406 B WE GOT GAME ESMBS wtorek 09 lipiec 18:30  100:46  
805 D Ballin’ Monkeys 77 Basketball Academy niedziela 30 czerwiec 18:00  100:37  
806 D OFT WRP Będzin środa 10 lipiec 18:30  101:78   Termin wyznaczony 
904 C Manhattan BzB11 wtorek 18 czerwiec 18:30  100:40 RG Radek 
905 C RKS Aliens Znak Zapytania niedziela 23 czerwiec 18:00  100:93 G Wiki 
Kolejka 3 (19.06-24.06)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
308 A TacoBasket Olimpia Basket poniedziałek 24 czerwiec 19:00  102:51 G Wiki 
309 A BezKaKaKasku Sharks poniedziałek 17 czerwiec 19:00  100:93 RG Nikola 
408 B Dzikie Knury Basket WE GOT GAME czwartek 27 czerwiec 18:30  70:102 G Natalia 
409 B Golden Age Warriors RKS HUWDU wtorek 25 czerwiec 19:00  75:101 RG Natalia  Ruda Sl. ul. Lexa 17, Gim. Nr 8 
808 D 77 Basketball Academy OFT niedziela 14 lipiec 18:00  :   Termin wyznaczony 
809 D Dynastia Gwiazd Ballin’ Monkeys   :  
907 C Kacza Gromada Manhattan   :  
909 C BzB11 RKS Aliens czwartek 20 czerwiec 18:00  97:100  
Kolejka 4 (25.06-1.07)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
311 A Olimpia Basket BezKaKaKasku poniedziałek 08 lipiec 19:00  69:100 RG Krzysiek S. 
312 A FUSY-BYTOM TacoBasket środa 26 czerwiec 19:00  101:77 RG Natalia 
411 B WE GOT GAME Golden Age Warriors   : (Radek)  9 kol 
412 B ESMBS Dzikie Knury Basket czwartek 04 lipiec 18:30  101:47 RG Radek  9 kol 
811 D OFT Dynastia Gwiazd   :  
812 D WRP Będzin 77 Basketball Academy   :  
910 C Manhattan RKS Aliens   :  
912 C Kacza Gromada Znak Zapytania   :  
Kolejka 5 (02.07-07.07)
Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
314 A BezKaKaKasku FUSY-BYTOM wtorek 02 lipiec 19:00  100:87 RG    
315 A Sharks Olimpia Basket wtorek 02 lipiec 19:00  100:69 RG Nikola 
414 B Golden Age Warriors ESMBS czwartek 27 czerwiec 20:00  102:58 RG Radek  SP 14, ul. Główna 40, Ruda Śląska 
415 B RKS HUWDU WE GOT GAME środa 17 lipiec 19:00  : (natalia) 
814 D Dynastia Gwiazd WRP Będzin poniedziałek 24 czerwiec 18:15  85:100 RG Radek 
815 D Ballin’ Monkeys OFT środa 17 lipiec 18:00  : (Radek)  Termin wstępny 
913 C Znak Zapytania Manhattan   :  
914 C BzB11 Kacza Gromada niedziela 14 lipiec 17:00  :  

Partnerzy