Koniec okienka transferowego

Przypominamy, że z dniem 5 lipca kończy się okres transferowy w ŚLLK. Po tej dacie nie będzie już możliwości dopisywania ani zmieniania zawodników w drużynach.

5 lipca

Kontakt

Zmiany w składach, opisach drużyn, terminy i wyniki spotkań prosimy przesyłać mailem na adres: sllk@kurian.pl

Oświadczenia zawodników

W nadchdzącym sezonie każdy zawodnik ŚLLK zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia uczestnika. Oświadczenie to wraz z instrukcją postępowania dostępne są tutaj (kliknij). Oświadczenia te zastępują papierowy formularz zgłoszenia.

Najbliższe mecze

Nr Gr Kol. Gospodarz Goście Data, godzina Obserwator Uwagi
803 D 1 (04.06-08.06) Ermewa Śląskie Techniczne (Oskar) -
805 D 2 (09.06.14.06) Siódma Gromanda Ermewa (Oliwia) -
312 A 4 (22.06-27.06) We Got Game Zabrze New York Bricks (Natalia) -
412 B 4 (22.06-27.06) Czysta TG Znak Zapytania -
411 B 4 (22.06-27.06) BezKaKaKasku Asy Śląska (Radek) -
313 A 5 (28.06-04.07) New York Bricks Olimpia Basket (Radek) -
314 A 5 (28.06-04.07) Zmarnowane Talenty We Got Game Zabrze (Radek) -
913 C 5 (28.06-04.07) Dżentelmeni WRP Będzin (Oskar) -
915 C 5 (28.06-04.07) Zemsta Łagiewniki OFT (Radek) -
914 C 5 (28.06-04.07) Pogotowie Dźwigowe Sharks (Natalia) -
321 A 6 (05.07-10.07) Olimpia Basket FUSY-BYTOM (Natalia) -
323 A 6 (05.07-10.07) Zmarnowane Talenty New York Bricks (Radek) -
322 A 6 (05.07-10.07) Naturalnie We Got Game Zabrze (Radek) -
421 B 6 (05.07-10.07) UKS Basket Mikołów BezKaKaKasku (Młody Guli) -
821 D 6 (05.07-10.07) Ballin' Monkeys DOBTN (Młody Guli) -
823 D 6 (05.07-10.07) Śląskie Techniczne Ermewa (Oliwia) -
822 D 6 (05.07-10.07) Siódma Gromanda RKS HUWDU -
921 C 6 (05.07-10.07) WRP Będzin OFT -
922 C 6 (05.07-10.07) Zemsta Łagiewniki Sharks (Natalia) -
923 C 6 (05.07-10.07) Pogotowie Dźwigowe Dżentelmeni -
912 C 4 (22.06-27.06) Sharks Dżentelmeni wtorek 05 lipiec 19:00 (Radek) Odwołany
812 D 4 (22.06-27.06) RKS HUWDU Ermewa czwartek 07 lipiec 00:00 Termin wstępny
423 B 6 (05.07-10.07) Asy Śląska Znak Zapytania wtorek 12 lipiec 18:30 (Radek) -
422 B 6 (05.07-10.07) Skup Metali Kolorowych Czysta TG wtorek 12 lipiec 20:00 (Wiki) Stadion Śląski
429 B 8 (18.07-23.07) Skup Metali Kolorowych Asy Śląska wtorek 19 lipiec 20:00 (Natalia) Stadion Śląski
(s)-obserwator tylko w roli sekretarza zawodów, *-jeśli będzie potrzebny

Ostatnie mecze

Mecz Grupa Gospodarz Goście Data, godzina Wynik Obserwator Uwagi
335 A FUSY-BYTOM Naturalnie wtorek 05 lipiec 20:00 101:64 Wiki Hala Radzionków
832 D Ermewa RKS HUWDU wtorek 05 lipiec 20:00 88:100 Oskar Hala Będzin ul. Szyborskiej
334 A We Got Game Zabrze Zmarnowane Talenty poniedziałek 04 lipiec 19:00 101:55 G Wiki
413 B Znak Zapytania UKS Basket Mikołów poniedziałek 04 lipiec 18:30 100:63 Boisko Technikum ul.Batorego 37
831 D Śląskie Techniczne DOBTN poniedziałek 04 lipiec 18:30 64:102 G Młody Guli -
807 D RKS HUWDU Ballin' Monkeys niedziela 03 lipiec 19:00 100:79 RG Młody Guli -
910 C WRP Będzin Zemsta Łagiewniki piątek 01 lipiec 19:00 92:100 R (Oskar) Hala CKS Czeladź
809 D Śląskie Techniczne Siódma Gromanda piątek 01 lipiec 18:30 80:100 RG Wiki -
Dostępne: R-relacja G-galeria

Partnerzy

Zadanie dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego