Aktualności

UWAGA! Wkrótce (jeszcze w tym miesiącu)
podamy więcej informacji na temat IV edycji SLLK !!!

TURNIEJ FINAŁOWY - 3 września - Ruda Śląska - Kochłowice

Black PantherzZ Mistrzem ŚLLK

Szczegóły


Dziękujemy wszystkim uczestnikom ŚLLK za udział w tegorocznych rozgrywkach. Mamy nadzieję, że zabawa była udana.
Dziękujemy także wszystkim, którzy nam pomagali a w szczególności Urzędowi Miasta w Rudzie Śląskiej i pani vice prezydent Danucie Pietraszewskiej za objęcie honorowego patronatu, Przemysławowi Wiśniewskiemu za koordynacje kontaktów z Urzędem Miejskim, MOSiR-owi w Rudzie Śląskiej za pomoc w organizacji turnieju finałowego i ufundowaniu nagród , Gońcowi Górnośląskiemu za patronat medialny, firmie GO SPORT z Katowic za ufundowanie nagród,  firmie Prior z Chorzowa za pomoc w produkcji pamiątkowych koszulek..
Dziękujemy także obserwatorom, bez których te rozgrywki nie mogłaby się odbyć. Oraz wszystkim, którzy nam pomagali a którzy nie zostali wymienieni ...

Organizatorzy

11.08.2005 Zakończenie rundy zasadniczej
W dniu dzisiejszym na naradzie organizatorów zapadła decyzja o rozstrzygnięciu 2 spotkań (Kegi_West Side Wirek oraz West Side Wirek - Hunters) walkowerem. Spotkania z terminem wyznaczonym na 12 sierpnia (dzień rezerwowy) odbędą się zgodnie z wpisami w terminarzu. Pary 1 rundy play-off rozpisane zostaną w dniu jutrzejszym (piątek 12 sierpnia) w godzinach wieczornych. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się  z Komunikatem Nr 2 zawierającym stanowisko i decyzje organizatorów. 

05.07.2005 Wynik zatwierdzony
W dniu dzisiejszym na naradzie organizatorów zapadła decyzja o uznaniu wyniku meczu nr 118 Piąsniki Magic Balls - Strong Men. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się  z Komunikatem Nr 1 zawierającym stanowisko i decyzje organizatorów. 

16.06.2005 Pierwsze fotki
W dziale Galeria pojawiły się już pierwsze fotki. Jeśli ktoś ma zdjęcia z meczu prosimy o kontakt celem uzgodnienia sposobu ich wysyłki.

16.06.2005 Składy uzupełnione
Zostały uzupełnione wszystkie składy drużyn. Wszystkich prosimy o sprawdzenie składów i danych kontaktowych oraz o wskazanie ewentualnych błędów.

05.05.2005 Zapraszamy na forum
Podobnie jak w poprzednich sezonach, także i w tym, jest dostępne forum. Na forum tym można wymieniać uwagi i zgłaszać propozycje oraz także umówić z innymi drużynami na mecze sparingowe. Na forum będą także publikowane wyniki meczy sparingowych oraz inne nieoficjalne informacje związane z liga.

12.02.2005 Archiwum
Archiwum edycji 2004 można znaleźć pod adresem www.sllk.kurian.pl/2004
Archiwum edycji 2003 można znaleźć pod adresem www.sllk.kurian.pl/2003