Playoff

1 RUNDA

Mecze tej rundy będą rozgrywane systemem mecz-rewanż (dwumecz).  W okresie 14-23 sierpnia.

mecze będą rozgrywane systemem znanym z fazy grupowej (a więc do 100 punktów) z ta różnicą że:

Jedyna

Mecz 1 rozgrywany jest na boisku drużyny wymienionej jako drugiej w parze.
Mecz 2 oraz ewentualna dogrywka rozgrywany jest na boisku drużyny wymienionej jako pierwszej w parze.

Uwaga ! Drużyna gospodarzy powinna posiadać na meczu białe koszulki natomiast drużyna gości ciemnego kolory (czarne, granatowe itp.)

Uwaga ! W jednym dniu mogą odbyć się maksymalnie 2 mecze, decyduje kolejność zgłoszeń ! (chyba, ze organizatorzy wyrażą zgodę na więcej meczy)

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.