Złamasy 26 51 75 101
Kegi 13 47 66 86
Złamasy 26 25 24 26
Kegi 13 34 19 20

Złamasy z honorem pożegnały się z tegoroczną ŚLLK. Starali się odrobić straty z pierwszego meczu. Początek mieli wyśmienity 18-2, ale poźniej Kegi uspoiły gre. W drugiej kwarcie wydawało się, że to goście wygrają też drugi mecz. Doszli przeciwnika, świetnie spisywał się Kamil Goraus, który seryjnie zdobywał punkty po dynamicznych wejściach pod kosz. Do przerwy Złamasy prowadziły już tylko czterema punktami. W 3 i 4 kwarcie to jednak goście ponownie byli lepsi, grali bardziej ambitnie i trafiali z dystansu. Kegi skupiły się na dowiezieniu przewagi z pierwszego meczu do końca. W ich zespole słabszy dzień miał Morawiec, który nie umiał się wstrzelić w chorzowskie kosze. Jednak trafiali za to inni: Holewa popisał się trójką, swoje punkty zdobywał Strużyna i awans Kegów do półfinałów stał się faktem. Gratuluje drużynie z Rudy Śląskiej awansu, a Złamasów zapraszam do przyszłorocznej ŚLLK.

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.