Drużyna gospodarzy BP - GolkondaRecordzz.com
BP - GolkondaRecordzz.com 26 24 27 24
DruRZyna 12 14 13 22

BP- GolkondaRecordzz.com – Drużyna

Szybko, łatwo… wieczór wolny
Takie chyba było założenie Panter na dzisiejszy mecz. W zasadzie nie ma co się rozpisywać na temat tego „widowiska”. Wprawdzie Goście mocno zaczęli (6:0 dla nich), ale później już było tylko gorzej. Byli równo punktowani przez cały zespół Panter przez 3 kwarty a wyrównany przebieg ostatniej kwarty zawdzięczamy Gospodarzom, którzy na siłę próbowali zakończyć mecz celną trójką. Ozdobą spotkania była wysoka skuteczność rzutowa Hili, skuteczność pod koszem Bywalca oraz kilka (a może kilkanaście ?) jego bloków.
Z drugiej strony na wyróżnienie zasługuje jedynie B. Kuczera- moim zdaniem tylko on walczył o wynik.

BP: Bywalec*, Balcerzak*, Piotrkowski*, Hilla*, Korman*, Bocewicz
DruRZyna: Rzeszutek*, Songin*, Kuczera B.*, Sobczak*, Dziadkowiec*, Bielecki*, Kuczera Ł.