Murzyns 23 51 75 94
BP - GolkondaRecordzz.com 25 43 74 101
Murzyns 23 28 24 19
BP - GolkondaRecordzz.com 25 18 31 27

BP przyjechali w bardzo okrojonym składzie, a mimo to wygrali. Czemu? Trudno wskazać przyczynę, ponieważ nie grali nic szczególnego - to raczej gospodarze ten mecz przegrali niż goście go wygrali.
Bardzo słabą formę zaprezentowali moi dobrzy znajomi z Murzyns - Pawlik, Świstak i Bogucki, którzy ciągneli tą drużynę ostatnie lata. Tym razem nie mieli żadnego wkładu w grę. W pierwszej kwarcie dobrze zagrał dla gości Mariusz Piotrkowski, w drugiej obudzili się u gospodarzy gracze Pogoni (Hirsz i Tomecki) i dociągneli do końca 3 kwarty. Prawie do końca, bowiem od stanu 73:63 9 punktów zdobyli goście. Później Tomecki opadł z sił, a ciężar gry wziął na siebie Hirsz. Nie było to jednak rozsądne - zawodnik ten grał całe spotkanie bodajże bez przerwy i w końcówke grał już sam przeciwko 5tce przeciwników. Skuteczne blokowany przez 2 lub 3 rywali swoją frustrację starał się wyładowywać na osobie obserwatora, ale na szczęscie obyło się bez upomnienia czy rękoczynów :)

Składy:
Gospodarze - Bogucki, Świstak, Pawlik, Jaworski, Lisiak, Otrzonsek, Hirsz, Tomecki