Wyniki po kwartach Punkty zdobyte w kwartach
Killa Bees 27 23 19 18
DOBTN 22 19 35 24

Opis spotkania

Pszczoły odleciały

Mecz rozpoczął się z 20 minutowym spóźnieniem, przez korki na ulicy Katowickiej. Sam też się spóźniłem.
Pierwsze minuty to gra punkt za punkt. Po wejściu na boisko Jurczyńskiego zespół gospodarzy uciekł na kilkanaście oczek dzięki jego czterem 3( w ciągu całego meczu rzucił 6). Nowakowski bardzo dobrze trzymał deskę po obu stronach tartanu.
Drużyna grająca pod szyldem Drużyna o Bardzo Tajemniczej Nazwie grała w okresie, do stanu 66- 59 dla gospodarzy, bardzo niemrawo i bez polotu:]. Pod koniec 3 kwarty drużyna gości zaczęła grać najprostszą koszykówkę świata…czyli kontry, które kończył bardzo skutecznie Jacaszek. Na swoim poziomie zagrał Jankowski….w obronie bardzo dobrze zagrał Król który skutecznie w drugiej części meczu przeszkadzał reprezentantowi Polski Jurczyńskiemu w trafianiu trójek. W drużynie gości dobre zawody rozegrał Baran, ale na nic to się zdało gdyż zespół gości pewnie i do końca utrzymywał bezpieczną 10 punktową przewagę.
Poziom meczu był dużo wyższy niż oglądany przeze mnie ostatnio mecz OXFORD-DOBTN…co bardzo dobrze wróży DOBTN gdyż powoli się rozkręcają.
Killa Bees zagrała bardzo dobre zawody… lecz zabrakło im trochę zespołowej gry, której nie brakowało w drużynie gości.
Chciałbym dodać ze drużyna gospodarzy popełniła 51 fauli w meczu przy 21 faulach gości.