Oxford 21 25 37 62
Killa Bees 26 51 75 100
Oxford 21 4 12 25
Killa Bees 26 25 24 25

Dzisiejszy mecz między Oxfordem, a Killa Bees był bardzo jednostronnym widowiskiem, chociaż pierwsze minuty tego nie zapowiadały.

Na moje szczęście dołączyli do mnie Robson i Łysy i nasza "loża szyderców" była w komplecie. Brakowało jedynie ławek, ale zgodnie z polityką antyalkoholową prowadzoną przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Katowice - "Nie ma ławek - nie ma pijącej na niej młodzieży!".
Niestety, powodów do śmiechu - jak w meczu między Da Bronx i Killa Bees - tym razem nie było.

W pierwszej kwarcie spotkania nie zagrał Karol Nowakowski, który wspomógł swoją drużynę dopiero w drugiej kwarcie spotkania. Ponadto drużyna gości zaczęła mecz od bardzo słabej gry w obronie.

Później gracze Killa Bees zdominowali grę pod koszą - głównie dzięki Łukaszowi Błędowskiemu, Karolowi Nowakowskiemu i Filipowi Korneckiemu, ale - co ciekawe - 2 i 3 kwartę wygrali dzięki szybkiej grze z kontry, w którym to elemencie prezentują się jako drużyna znakomicie.

W czwartej kwarcie gospodarze zaczęli trafiać "trójki" z niesamowitych pozycji, stąd też remis w tej kwarcie spotkania.

Najdłuższa seria punktowa gospodarzy to 8 pkt (4 kwarta), natomiast gości - 26 punktów (od wyniku 32:25 w 2 kwarcie do 57:25 w 3 kwarcie).

Gospodarze: Biskup, Buczyński, Grzyb, Kornecki, Olek, Zapert, Magolon, Krawiec, Szafraniec
Goście: Nowakowski Kacper i Nowakowski Karol, Woźniak, Błędowski Michał i Błędowski Łukasz, Zamrzycki, Hoffmann, Jurczyński, Baran.