West Side Wirek 24 26 25 25
Kegi 26 21 19 15

Skończyła się krótka seria niepowodzeń Westów. W dzisiejszy wieczór ograli chłopaków
z Nowego Bytomia. Żeby nie było tak różowo to muszę stwierdzić, że ich gra nadal pozostawia wiele do życzenia. Ale od początku…
…no i właśnie początek należał zdecydowanie do Kegów. Szybka gra Kubisty i K. Laty doprowadziła do wyniku 9:2 na korzyść Gości. Od tego momentu zaczęła się jeszcze niemrawa, ale już jednak pogoń Westów. Przede wszystkim przestali tracić już tyle piłek. Taka gra zaowocowała doprowadzeniem do wyniku „tylko” 24:26 dla Gości na koniec pierwszej kwarty. Po krótkiej przerwie zaczęła się prawdziwa dominacja miejscowych. Od stanu 24:26 doprowadzili do stanu 42:26 głównie dzięki twardej grze Nowaka i mądrej grze Żymły.
I wtedy coś jakby stanęło. Kolejnych kilkanaście punktów znów zdobyli przyjezdni doprowadzając w końcówce II kwarty do wyrównanego wyniku. Do przerwy 50:47 dla Westów. Po przerwie Gospodarze postanowili już chyba pilnować wyniku, cały czas go kontrolując. Tak wyglądała w zasadzie cała druga połowa, podczas której Kegi ani raz nie zagroziły Westom. Na wyróżnienie wśród WSW zasługują wymienieni już Nowak i Żymła oraz całkiem solidny Patyna, zaś wśród graczy Kegów Kubista, K. Lato oraz Korach.