Wyniki po kwartach Punkty zdobyte w kwartach
Jedyna 7 45 56 85
Killa Bees 25 27 24 24
Jedyna 7 38 11 29

Opis spotkania

Początek spotkania rozpoczął się od mocnego uderzenia drużyny gospodarzy i szybkiego prowadzenia 9:2. Praktycznie przez całą pierwszą kwarte „Killa Bees” kontrolowała przebieg gry i sukcesywnie powiększała przewagę osiągając na zakończenie kwarty prowadzenie 25:7. „Jedyna” nie miała w tej części gry nic do powiedzenia, rażąc nieskutecznością. Początek 2. kwarty to mozolne odrabianie strat przez gości,i opadnięcie z sił pierwszej piątki gospodarzy która grała jak dotąd bez zmian. W tej części meczu walka toczyła się punkt za punkt,z niewielkim wskazaniem na drużynę gości.Pod koniec kwarty gospodarze przeżywali męki przy kolejnych próbach zakończenia pierwszej połowy,na czym skorzystali goście nadrabiając kilka punktów.Kwarta kończy się „trójką” „Killa Bees” i wynikiem 52:45.Trzecia kwarta to niemalże kopia pierwszej. Systematyczne powiększanie przewagi przez gospodarzy poprzez szybkie kontry i rzuty za 3pkt. 3. część meczu kończy się 20.-punktową przewagą gospodarzy. Czwarta kwarta bez historii. Walka punkt za punkt,przewaga „Killa Bees” była już zbyt duża żeby „Jedyna” była w stanie nawiązać walkę. Mecz kończy się wynikiem 100:85 dla gospodarzy. Na wyróżnienie zasługuje praktycznie cała drużyna gospodarzy,która mając znacznie niższy i słabszy fizycznie skład była w stanie poprzez szybkie akcje i celne rzuty z dystansu roztrzygnąć ten mecz na swoją korzyść.