Murzyns 26 51 75 101
Zaborze 17 31 46 65
Murzyns 26 25 24 26
Zaborze 17 14 15 19

Po czwartkowych kłopotach z pogodą, w piątek przy drugim podejściu udało się rozegrać spotkanie. Godzina 18:30, lekkie zachmurzenie, nie ma żadnych przeszkód… gramy. Od początku spotkania rysowała się przewaga Gospodarzy. Na skuteczną grę przede wszystkim Boguckiego, Goście z Zaborza jeszcze jako tako odpowiadali. Gdy jednak drugi bieg włączyli liderzy Murzynów: Hirsz i Tomecki, przyjezdni byli bezradni. Przez trzy kwarty gra wyglądała właśnie w taki sposób: na dwadzieścia pięć punktów zdobywanych przez Murzynów, Zaborze odpowiadało piętnastoma. W tym czasie wśród Zabrzan nie mógł się wstrzelić Lebieda, Zając swoją walkę pod koszem przegrywał właśnie z koszem, a jedynymi jasnymi punktami byli Żuk (nie liczyłem, ale ponad pięć trójek), kończący kontry Kubień
i nieustępliwy Lew. Na ostatnią odsłonę przy wysokim prowadzeniu 75:46 wyszła lekko rezerwowa piątka Kochłowiczan, która prezentując wakacyjny basket pozwoliła na rozegranie równorzędnej kwarty. W końcu rozegrał się Lebieda, który paroma akcjami przypomniał
o sobie. Było to jednak dziś za mało. Setny, a w zasadzie sto pierwszy punkt zdobył Tomecki, trafiając ostatnią trójkę w tym meczu.

Składy:
Murzyns: Bogucki, Jaworski, Świstak, Pawlik, Gomółka, Hirsz, Tomecki, Łubiński, Lisiak, Kampa, Otrzonsek.
Zaborze: Fojt, Żuk, Lew, Skrobek, Meisner, Lebieda, Kubień, Łannik, Zając.