Data, godzina poniedziałek 18 czerwiec 18:30
Da Bronx 26 50 77 100
Killa Bees 24 45 71 99
Da Bronx 26 24 27 23
Killa Bees 24 21 26 28

Nie ma dwóch zdań, że mecz Da Bronx z Killa Bees był bardzo ciekawym i emocjonującym widowiskiem. Ostro zaczęli goście doprowadzając wynik do stanu 16:2. Gospodarze w końcu wzięli się do gry i pierwsza kwarta skończyła się wynikiem 26:24 dla Bronx-ów. Druga kwarta była w zasadzie wymianą punkty za punkty i żadnej z ekip nie udało się wypracować bezpiecznej przewagi. Mimo przewagi fizycznej często pudłował Kurdubski a to dzięki dobrej obronie „Koskiego”. W trzeciej kwarcie zaczęły procentować punktowo szybkie ataki „Zabójczych Pszczół” i gdyby nie dwie trójki Wydmańskiego w końcówce 3 kwarty to wynik nie byłby najprawdopodobniej na korzyść gospodarzy. Czwarta kwarta przebiegała pod dyktando Da Bronx lecz do czasu gdyż z prowadzenia 85:75 gdy wydawało się, że katowiczanie dojadą do końca z ta przewaga zrobił się remis 87:87. Wtedy zaczęła się typowo nerwowa końcówka jakie często towarzyszą ŚLLK. Twarda obrona, liczne wejścia pod kosz i gra jeden na jednego spowodowały, iż zawodnicy często stawali na linii rzutów wolnych. Obie drużyny miały więc, nawet niejednokrotnie, szansę zakończyć mecz osobistymi, a udało się to dopiero Wydymowi i tym samym drużyna Da Bronx uzyskała cenne, jednopunktowe, zwycięstwo.