Jedyna 26 50 76 100
Narazie brak pomysłu 24 38 62 97
Jedyna 26 24 26 24
Narazie brak pomysłu 24 14 24 35

Mecz Jedyny i Na razie brak pomysłu przez większość czasu przebiegał pod dyktando zawodników z Siemianowic. Choć pierwsza kwarta zakończyła się remisem i nie było widać wyraźnej przewagi żadnej z drużyn to w drugiej już koszykarze Jedyny uzyskali przewagę i wynik pierwszej połowy wynosił 50:38. Poprzez skuteczną grę pod koszem Klimczaka, oraz częste rzuty za 3 Pełki oraz Sowińskiego gospodarze utrzymali przewagę i zakończyli 3 kwartę wynikiem 76:62.W ostatniej kwarcie Jedyna odpuściła w obronie i goście zaczęli odrabiać straty. Często zdobywając punkty przez szybkie ataki a także przy wyniku 92:80 rzucając 4 trójki z rzędu przy tylko 5 punktach Jedyny doprowadzili do emocjonującej końcówki ostatecznie przegrywając 100-97. Kto wie jak zakończyłby się mecz gdyby nie to że drużyna NBP faulowała już 10 razy po czym jedyna rzucając osobiste wygrała mecz. Pewnie nie jeden z Was pamięta sukcesy Jedyny która uczestniczy w tej lidze od jej powstania. Chciałoby się znów ujrzeć te twarze w finałach ale na razie mimo wygranej Jedyna musi grać lepiej aby powalczyć o finał ale miejmy nadzieje że z meczu na mecz będzie grać coraz lepiej czego z całego serca im życzę gdyż sam kiedyś walczyłem o tytuł tej najlepszej na Śląsku w jej barwach.