Data, godzina niedziela 05 sierpień 17:00
Penigra 16 49 75 100
Killa Bees 26 50 68 95
Penigra 16 33 26 25
Killa Bees 26 24 18 27

Mecz Penigry z Killa Bees zapowiadal sie bardzo interesujaco i taki wlasnie byl.
1 Kw. Zespol Killa zaczol od mocnego uderzenie i prowadzili na poczatku 10-0,pozniej Penigra troche sie obudzila ale zespol Killa gral swoje i wygrali ta kwarte.
2 Kw. Penigra wkoncu sie obudzila zaczeli trafiac z pod kosza, lepiej grali w obronie dlatego mecz sie wyrownal.
3 Kw. Killa bees tak jakby staneli w miejscu co skrupulatnie wykorzystywali Gospodarze.
4 Kw. Ta kwarte dobrze rozpoczal zespol gosci dobrowadzajac do stanu 77-77 i od tej pory zespoly graly pkt za pkt w pewnym momencie zespol gospodarzy odskoczyl na pare pkt ale to tylko na pare chwil poniewaz killa bees wzieli sie do roboty i zaczeli krycz na calym boisku co za owocowalo kilkoma przychwytami i latwymi pkt. Gospodarze grali jednak swoje i dowiezli zwyciestwo do konca.

Penigra mimo tego ze grala w oslabionym skladzie bez Sebrali, Zmarlaka, i Byka pokazala w tym meczu ze nawet bez tych graczy potrafia grac. ( osobiscie uwazalem ze zespol Penigry poniesie kleske, widzac nieraz w akcji zespol Killa Bees ale tak sie jednak nie stalo )
Jesli jakas gruzyna ma uwagi co do obserwowania tego spotkania prosze je kierowac do organizatorow.