Jedyna 25 51 75 100
Da Bronx 24 47 73 97
Jedyna 25 26 24 25
Da Bronx 24 23 26 24

Obie drużyny się doskonale znają lecz to nie zmieniło faktu, iż na boisku było dużo kłótni i bardzo często gra była przerywana. W calym meczu było wiele siłowej i brutalnej gry. Kibice którzy ogladali to spotkanie napewno nie narzekali na brak ładnych akcji, lecz mogło być wiecej "grania niż gadania". Obie drużyny pojawiły się w niepelnych składach lecz mecz stał na wysokim poziomie. Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana praktycznie do końca kwarty punkt za punkt lecz to Jedyna zakończyla tą kwartę 1-punktowym prowadzeniem. Druga kwarta to kopia pierwszej ostra podwurkowa gra, punkt za punkt ale to końcowka należała dla gospodarzy rzut z dystansu pozwolił odskoczyć na 3 punktowe prowadzenie oraz szybka kontra zakonczyła tą kwartę 51:47. Zaś w trzeciej kwarcie gra byla mniej brutalna poczatek należał dla Jedyny prowadzili oni nawet w penym momencie 7 punktami ale doskonała gra w obronie Da Bronx oraz chwilowa niecelność gospodarzy doporowadziła do remisu. W tej kwarcie obie druzyny oddały bardzo dużo trafień z dystansu za 3punkty. Końcówka tej kwarty to punkt za punkt ale ostatnie punkty zdobywa Jedyna. Ta część gry kończy się wynikiem 75:73. Czwarta kwarta spotkania to bardzo brutalna gra obu druzyn Jedyna 15 fauli ! Da Bronx 12 fauli ! W tej kwarcie raz jedna drużyna wychodzila na prowadzenie a raz druga było też pare remisow. Końcówka to remis po 96 punktów akcja dla Da Bronx lecz kapitan drużyny decyduje się na rzut za 3 punkty - nie trafia, Jedyna zbiera piłke robi kontre - jest faul dwa rzuty trafione. Jest stan 98:96. Akcja dla Da Bronx faul Jedyny rzuty osobiste - trafiony 1 z 2, wynik spotkania 98:97. Gospodarze grają w ataku i zdobywają punkty spotkanie kończy sie 100 do 97. Bardzo dużo emocji w tym spotkaniu oby wiecej takich spotkań w naszej lidze ale bez tylu nieprzyjemnych fauli i kłótni.