Zaborze 17 45 58 88
Kegi 25 51 77 100
Zaborze 17 28 13 30
Kegi 25 26 26 23

W dzisiejszym spotkaniu ciężko było wytypować zwycięzce a w szczególności w I połowie meczu.Goście albo dobrze trafiali z dystansu(Korach),albo zdobywali punkty z pod samego kosza(Strużyna),ale gospodarze niwelowali te straty dzięki również paru trafieniom za linii 6,25 (Lew) jak i dobrej walce na desce (Lebieda).W zasadzie mecz rozstrzygnął sie w III ćwiartce kiedy to parę przechwytów Kubisty jak i dobre dogrania pod kosz do Dinksa pozwoliły gościom odjechać na bezpieczną odległość.Jednak jeszcze ciekawiej zrobiło się w ostatniej kwarcie, ponieważ dzięki waleczności Suchana i niesamowitej skuteczności Barta (6x3) gospodarze prawie zmienili losy tego spotkania, niestety pościg ten się nie udał a KEGI spokojnie dowieźli zwycięstwo do końca.

składy:
Gospodarze:Fojt*,Lew*,Meisner,Kościelny,Koźlik,Zając*,Łannik,Lebieda*,Suchan*

Goście: Spałek,Strużyna*,Szudy*,Korach*,Kempka*,Libawski,Lato D.,Kubista*,Sochacki