Penigra 12 51 68 85
Jedyna 26 48 75 101
Penigra 12 39 17 17
Jedyna 26 22 27 26

Początek I kwarty ostra gra punkt za punkt do momentu gdy gospodarze osiągnęli 12 oczek wtedy nieoczekiwanie stanęli w miejscu. Skrzętnie wykorzystali to goście u których dobrze obwód penetrował i celnie trafiał za trzy Dawid Włodara swoje trójki dołożył Łysy. Kwarta skończyła sie 12:26 dla JEDYNY. Druga kwarta to reaktywacja gospodarzy (jakby zażyli penigre):) zaczęli odrabiać straty silna gra pod deskami Bryczka i celne punkty Kaszy zaowocowała wynikiem 26:21. Jedyna zaczęła odrabiać straty znowu walka pod koszem i na obwodzie Włodary, pod koszem starał się z mniejszym i większym efektem nowy nabytek Jedyny - Gołda. Koniec kwarty 51:48 już dla gospodarzy. Trzecia kwarta szybka ucieczka gospodarzy na stan 64:53 która dość skutecznie stracili dzięki dobrej motywacji Keja :). Czwarta kwarta to cele trójki Keja , dobra gra podkoszowa Goldy pozwoliła odskoczyć na 12 punktową przewagę. Penigra starała sie odrobić rzucając trojki jednak przewaga była zbyt duża by udało sie odrobić straty i Jedyna wywiozła cenne zwycięstwo.