Da Bronx 24 43 67 101
Penigra 25 51 75 84
Da Bronx 24 19 24 34
Penigra 25 26 24 9

Obie druzyny mecz rozpoczely w oslabionych skladach - Da Bronx 7 zawodnikow, Penigra 5 zawodnikow. Pierwsza kwarta rozpoczela sie przewaga gosci,lecz po paru chwilach druzyna gospodarzy przypomniala sobie jak rzucac "za 3" i odrobila natychmiastowo straty. Do konca tej kwarty walka byla wyrownana - punkt za punkt. Druga kwarta to zdecydowana przewaga Penigry - bardzo dobra gra z dystansu, az 5 trafionych rzutow "za 3" w tej kwarcie. W pewnym momencie przewaga siegala 13 oczek, lecz kwarta zakonczyla sie 8-punktowa przewaga gosci. Trzecia kwarta to odrabianie strat Da Bronx, nawet w pewnym momencie prowadzili 4 punktami. Znow doskonala gra z dystansu druzyny gosci, ktora doprowadzila do zakonczenia tej kwarty rowniez 8-punktowa przewaga. Ostatnia kwarta rozpoczela sie odrabianiem strat Da Bronx. Goscie trafili zaledwie 4 kosze w calej kwarcie (dalo sie we znaki zmeczenie, gdyz bylo ich tylko 5-ciu i grali bez zmian). Dzieki swietnej grze Da Bronx w tej kwarcie i wykorzystaniu zmeczenia przeciwnika wygrali 101:84. Mecz przebiegl czysto - bylo bardzo malo fauli, a na pochwale zasluguja obie druzyny, bo stworzyly bardzo ladne widowisko. Nie obylo sie tez bez efektownych wsadow.