Zaborze 21 34 58 86
Murzyns 25 51 75 100
Zaborze 21 13 24 28
Murzyns 25 26 24 25

Początek spotkania zdecydowanie należał do Gospodarzy. Widać było, że to jest ich boisko i ich kosze. Goście dosyć długo nie potrafili znaleźć recepty na efektywną grę. Dobrą obroną w tym czasie popisywał się Lebieda neutralizując Tomeckiego, a z drugiej strony Hirsz odpalał głównie niedoloty. W pewnym momencie przyjezdni zrozumieli jednak, że nie tędy droga i zaczęli grać na pozostałych zawodników- Lisiaka, Boguckiego i Świstaka. Wtedy też szybko objęli prowadzenie i tak mniej więcej od połowy I kwarty gra toczyła się pod ich dyktando. Cała II jak i pewna część III kwarty to dalsza dominacja Murzynów. Taka sytuacja trwała do wyniku 36:65 dla przyjezdnych. Wtedy na boisku pojawił się Skrobek i to głównie jego kilkanaście punktów i motywowanie kolegów sprawiło, że niespodziewanie mieliśmy troszeczkę emocji w końcówce. Te emocje udzieliły się też mi troszkę i już na spokojnie muszę przyznać, że zareagowałem zbyt impulsywnie. Jednak akcja, o której mowa poszła bez żadnych sprzeciwów i dopiero po moim komentarzu było wielkie halo. Uprzedzam także możliwe komentarze na ten temat, że aby wygrać należy grać skutecznie przez całe spotkanie a tylko jego niewielką część.