Aktualności

Zapisy do 3 edycji ŚLLK rozpoczną się wiosną 2005 roku

Dziękujemy wszystkim uczestnikom ŚLLK za udział w tegorocznych rozgrywkach. Mamy nadzieję, że zabawa była udana. Dziękujemy także obserwatorom, bez których te rozgrywki nie mogłaby się odbyć. Dziękujemy także wszystkim sponsorom którzy pomogli nam w organizacji i promocji ligi oraz ufundowali nagrody dla zwycięzców. Pomagali nam: Młodzieżowa Rada Miejska w Rudzie Śląskiej,  Miasto Ruda Śląska, MOSiR Ruda Śląska, Goniec Górnośląski , firma Prior z Chorzowa.
Na koniec chcielibyśmy już teraz zaprosić wszystkich do udziału w przyszłorocznej edycji ŚLLK.

Organizatorzy

Finały 4 września -> Zobacz <-

02.07.2004 Powstańcy mistrzem SLLK
Rozegrane finały rozstrzygały końcową klasyfikacje: 1. Powstańcy 2. Jedyna 3. Strong Men 4. Kegi

14.08.2004 Runda zasadnicza skończona, playoff-rozpoczęte
Zakończyły się juz rozgrywki rundy zasadniczej. Ostatnim meczem tych rozgrywek był mecz Strong Men - Jedyna.  W rundzi e zasadniczej odbyło się w sumie 86 meczy.
Terminarz i wyniki rundy play-off znajdują się na stronie play-off

24.06.2004 Zdjęcia i filmiki z meczy
Jeśli ktoś posiada zdjęcia z meczy SLLK prosimy o nadsyłanie ich na adres fotki@sllk.kurian.pl a będziemy zamieszczać je na stronie. Jeśli chodzi o filmiki, ze względu na duży rozmiar plików prosimy o kontakt przed ich wysłaniem w celu uzgodnienia sposobu wysyłki i kompresji pliku.

20.06.2004 Forum
Zapraszamy na forum SLLK.

25.01.2004 Archiwum
Archiwum edycji 2003 można znaleźć pod adresem www.sllk.kurian.pl/2003
 


This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.