Karmańskie 23 43 67 83
Powstańcy 25 51 76 100
Karmańskie 23 20 24 16
Powstańcy 25 26 25 24

ecz rozpoczął się od prowadzenia gości 13:0. Jednak początkowe uderzenie Powstańców zastało powstrzymane i pierwsza kwarta zakończyła się tylko dwu punktowym prowadzeniem gości. W kolejnych kwartach obserwować można było raczej wyrównane i zacięte spotkanie. Drużyna Karmańskich raczej dominowała pod deskami natomiast Powstańcy preferowali szybką grę z kontry. O wyniku spotkania zadecydowały celne „trojki” gości w trzeciej i czwartej kwarcie. Ze względu na niezbyt sprzyjające warunki atmosferyczne (było dość zimno) zawodnicy raczej rzadko korzystali ze zmian. Na szczęście nie padał dreszcz.

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.