Powstańcy 25 51 76 100
West Side Wirek 21 37 54 83
Powstańcy 25 26 25 24
West Side Wirek 21 16 17 29

Początek meczu był całkiem przyzwoity. Wynik często się zmieniał, trudno było wytypować zwycięzce. Akcje rozgrywano szybko, a co ważne, skutecznie. Powstańcy wygrali 1 odsłone minimalnie, 4 punktami. Ale po pierwszej kwarcie wątpliwości zostały rozwiane. Powstańcy zagrali bardziej ambitnie i z większą wolą zwycięstwa. Dlatego 1 połowa meczu zakończyła się ich zwycięstwem 51:37. Z każdą minutą meczu przewaga gospodarzy była coraz bardziej wyraźna. Bardzo dobre zawody rozegrał Łukasz Diduszko, który brylował pod koszami i zdobył wiele punktów. Mocnym punktem zespołu Powstańców był również Jakub Hirsch, który popisywał sie rzutami za 3 punkty. Generalnie cała drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie. Szybkie akcje, aktywność w ataku i w obronie, częsta zmiana pozycji, a przede wszystkim skuteczność zaważyły o końcowym rezultacie. West Side zagrało dziś za wolno, jakby bez chęci do gry. Jedynie w pierwszej kwarcie walczyli, później niestety było już gorzej. Ostatni zryw nastąpił jeszcze w 4 kwarcie, kiedy to West Side zdobyli 8 punktów z rzędu, ale wygrana Powstańców nie była juz zagrożona. Zawody zakończyły sie wynikiem 100:83. Warto dodać, iż mecz przebiegał bardzo spokojnie, a ilość fauli w obydwu drużynach wskazuje, że zawodnicy potraktowali obrone jako element mniej ważny od akcji ofensywnych. Chwała im za to. Nieprzyjemny incydent zdarzył się w 3 kwarcie, kiedy to solidnie przywalił łokciem w asfalt Nawrotek. Na szczęście nie ucierpiał i mógł dalej uczestniczyć w grze.

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.