Drim Tim 11 29 61 84
Zaborze 25 51 75 100
Drim Tim 11 18 32 23
Zaborze 25 26 24 25

Chyba kazdy z kibiców spodziewał się bardziej wyrównanego spotkania. Od początku drużyna gości konsekfetnie dażyla do zwycięstwa. Gospodarze bardzo fatalnie zagrali pierwszą odsłone. Przegrywając ją 25:11. Gdy Drim Timowi "nie siedzą" trojki to jest im bardzo cieżko zwycieżć. W dwóch pierwszych kwartach bardzo cieżko gralo sie pod obwodem drużnie wireckiej. Goscie konsekfetnie grali za dwa punkty i w ten sposób dążyli do zwyciestwa.Po przerwie gospodarze zaczli odrabiac straty. Dobra gra Kowalczyka na obwodzie dala juz tylko osiem punktow straty, lecz Zaborze znow wlaczylo najwyzsze obroty i zwyciezyli ta kwarte 14 punktami. Ostatnia część meczu to kontrolowanie wyniku przez Zabrzan

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.