Karmańskie 26 51 76 101
Hunters 9 22 36 59
Karmańskie 26 25 25 25
Hunters 9 13 14 23

O godzinie 19:30 w Rudzie ¦ł±skiej 1na boisko weszly dwie drużyny : Karmanskie i Hunters. Od pierwszek akcji bylo wiadomo która z drużyn dzi¶ jest lepsza.Bardzo ambitna gra Łukasz Widery dała bardzo wysokie zwyciestwo w pierwszej kwarcie 25-9.Druga oslona byla bardzo podobna do tej pierwszej.Gospodarze urz±dzieli sobie konkurs "wsadow". Gra go¶ci to dużo strat, bledów w obronie. W ostatnie kwarcie gospodarze dali czę¶ciowo odrobić straty.Gra na luzie drużyny z Rudy ¦ł±skiej,która mogla konstruować ciekawe, szybkie, efektowne i efektywne ataki.Duże brawa dla drużyny Hunters za ambicje do ostatnich punktów w tym meczu!!!

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.