Wyniki po kwartach Punkty zdobyte w kwartach
Kegi 25 41 59 68
West Side Wirek 24 26 25 26
Kegi 25 16 18 9

Opis spotkania

Tego można było się spodziewać. Ekipa Kegów, w mocno osłabionym składzie, nie dała rady dospodarzom, w których zabrakło jedynie Rafała Stolarka. Początek meczu był ciekawy: wiele szybkich akcji, a co ważne, skutecznych. Dzięki temu 1 kwarta zakończyła się minimalnym zwycięstwem Kegów 25:24. Wydało się, że cały mecz będzie równie zacięty, ale zawodnicy nie wytrzymali kondycyjnie trudów meczu. Szkoda, że drużyna gości zgubiła gdzieś po drodze skuteczność, bo jak można nie trafiać nawet spod kosza, sam na sam! Średnio rzucali z gry 2 rzuty na 10! Słabość gości wykorzystali Westy, szczególnie Maczo, który często trafiał za 3 i spod kosza. O atrakcyjności spotkania może świadczyć fakt, iż trwał niespełna ponad 70 minut.

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.