Hunters 19 47 74 88
West Side Wirek 26 51 77 101
Hunters 19 28 27 14
West Side Wirek 26 25 26 24

Piętnascie minut przed rozpoczęciem pojedynku między druzynami HUNTERS (gospodarze) vs. WEST SIDE WIREK (goście) przestał padać rzęsisty deszcz. W związku z panującymi warunkami na asfalcie początek gry miał dynamike pojedynku szachowego 80-letnich dziadków. Na początku starcia od razu przewage zdobyli goście. Głównym ich atutem były zbiórki zarówno w obronie jak i w ataku. 50 oczko spowodowało jednak nawrócenie team-u HUNTERS, który wziął się ostro do odrabiania strat. Po III kwarcie prowadził już 5 punktami. Jednak końcówka meczu należała już do WEST SIDE. Cała drużyna brała czynny udział w zdobywaniu punktów. HUNTERS w końcówce starali się rzucać zza linii 6,25 m, jednak nie były to dopracowane pozycje, w efekcie po zbiórce WEST SIDE wyprowadzało szybkie kontry, co było gwoździem do trumny gospodarzy. W ostatnich minutach meczu emocje brały górę nad zawodnikami, którzy mieli zarówno pretensje do przeciwników jak równiez do kolegów z drużyny. Ostateczny wynik wynosił 101:88 dla gości.

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.