Kochłowice Murzyns 26 50 75 100
Jedyna 14 29 57 95
Kochłowice Murzyns 26 24 25 25
Jedyna 14 15 28 38

Początek meczu był bardzo zacięty, jednak już od stany 8-8 zarysowała się przewaga gospodarzy. Wspomagani przez liczą grupę kibiców raz za razem wykorzystywali wolny powrót do obrony Jedynej i zdobywali punkty po kontratakach. W szybkim wyprowadzaniu piłki brylował Adrian Pawlik, najlepszy tego dnia w zespole z Kochłowic. Właściwie tak wyglądała cała pierwsza połowa. W zespole z Siemianowic w tym czasie wyróżniły się tylko dwie osoby: Marcin Sztych – jedyny który regularnie trafiał - oraz Łukasz Gierszner, który nie potrafił celnie rzucić nawet spod samego kosza. I kiedy wydawało się, że w tym meczu nie będzie już żadnych emocji, Jedyna przypomniała sobie jak się broni. Efekt natychmiast widoczny, trzecią kwartę wygrali 28-25. Drużyna gości w ostatnie ćwiartce nie zmieniła nic w swej grze w ataku i w dalszym ciągu opcją nr jeden był Sztych, który wziął na siebie ciężar zdobywania punktów. Jednak cała drużyna bardzo dobrze broniła, zaczęła grać o wiele agresywniej i to popłacało. W zespole z Kochłowic w końcówce ważnych osobistych nie trafił Bogucki, jednak to co nie udało się jemu zrobił Wilczek trafiając dwa takie rzuty. Kolejne dwa punkty dołożył Jaworski i gospodarze mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Wszystkim powinna dać do myślenia ostatnia kwarta przegrana przez godpodarzy 38-25... Jedyna w pierwszej połowie nie popełniła ani jednego faulu i przegrywała wysoko, w drugiej faulowali ponad 20 razy i odrobili większość strat... Zdaje się, że na forum krytykowano agresywność w grze... ;) PS. Pozdrowienia dla Strażników Miejskich za spisanie mnie. ;)

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.