Strong Men 25 50 76 100
Złamasy 8 30 52 59
Strong Men 25 25 26 24
Złamasy 8 22 22 7

Mecz od początku układał się pod dyktando gospodarzy. Prowadzenia, które uzyskali w pierwszych sekundach meczu, nie oddali już do końca. Z każdą minutą powiększali swoją przewagę, głównie rzutami za 2 pkt. Natomiast goście wręcz przeciwnie, próbowali zniwelować różnicę punktową rzutami za 3, niestety bez efektów. Zastanawia fakt, dlaczego tak upierali się przy rzutach z dystansu, skoro skuteczność była prawie zerowa. Pierwsza kwarta skończyła się ogromną przewagą Strong Menów, 25:8. Złamasy wzięli się do roboty w drugiej i trzeciej kwarcie, gdzie przegrali minimalnie 25:22 i 26:22. W 4 kwarcie goście nie wierzyli już, że mogą ten mecz wygrać, o czym świadczy wynik 25:7 na ich niekorzyść. Brawa należą się dla Zbyszka, który przy dużej przewadze zespołu Strong Menów dał pograć wszystkim zawodnikom Warto zaznaczyć, iż w szeregach obu drużyn panowała nerwowa atmosfera, czego wynikiem było wyczerpanie limitu faulów w 2 i 3 kwarcie spotkania. Nie obyło się również bez małych spięć z obserwatorem . Jednak po meczu, kiedy emocje już opadły, wszystko było ok (przynajmniej do momentu, jak tam jeszcze byłem . Zawodnikiem meczu, moim zdaniem, jest bezsprzecznie Dawid Kuczera, który zagrał bardzo dobre spotkanie, wyróżniał się dryblingami, celnymi rzutami do kosza oraz świetnie prowadził grę zespołu.

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.