Wyniki po kwartach Punkty zdobyte w kwartach
Batory 24 50 67 89
Zaborze 26 22 28 25
Batory 24 26 17 22

Opis spotkania

Mecz byl ogolnie zaciety do 2 kwarty. W tych kwartach te druzyny zdobywaly punkt za punkt. Co ciekwe ani gospodarze ani goscie nie mogli zdobyc punktow za trzy. Pierwszy celny punkt zostal zdobydy przy stanie 42-42 a byla to druzyna z Chorzowa. W trzeciej kwarcie nad Zaborzem przeszla burza. Zawodnicy nie przejmojac sie ulewa dalej grali. W tej czesci spotkania gospodarze bardzo dobrze "wjezdzali" pod kosz i co akcja byly punkty!Tą kwarte zdecydownei wygrali gospodarze. Wyrozniajaca postacia druzny z Zaborza byl Piotr Suchan ktory bardzi duzo pilek zbieral i dobrz grali w ataku. Trzecia kwarta to poscig druzyny chorzowskiej,lecz zabrzanie konsekwetnie zagrali w koncowce i tak zwyciezyli poraz drugi w ŚLLK. PS. Moja osobista uwaga na przyszlosc dla druzyny z CHorzowa. Prosze abyscie mowili szybciej o faulach !

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.