Wyniki po kwartach Punkty zdobyte w kwartach
Zaborze 25 41 45 89
Złamasy 17 34 25 24
Zaborze 25 16 4 44

Opis spotkania

Dziwny mecz.... Bo co powiedzieć gdy drużyna zdobywa w jednej kwarcie zaledwie 4 punkty, by w następnej rzucić 44... ? Drużyna z Zaborza nie przestraszyła się faworyzowanych gospodarzy i od początku grali dobrze w obronie, nie dopuszczali przeciwników do czystych pozycji rzutowych, sami raz za razem zdobywając punkty. Efekt widoczny w wyniku pierwszej kwarty 17-25. W drugiej kwarty gościom jakby odechciało się biegać. Nie wracali do obrony, a Złamasy urządziły sobie konkurs wsadów. Gospodarze w tej kwarcie odrobili straty i jeszcze wypracowali sobie 10 punktów przewagi. Jednak szybko okazało się, że była to tylko przygrywka do tego co czekało wszystkich w trzeciej kwarcie. Goście stanęli zupełnie, a Chorzowianie do efektownych wsadów dołożyli rzuty za trzy punkty. Jakość obrony zabrzańskiej drużyny najlepiej oddaje liczba fauli w trzeciej kwarcie – 0. I kiedy wydawało się, że emocje w tym meczu się skończyły, w czwartej kwarcie Zaborze znowu zaczęło bronić, do tego rozpoczęli desperacko rzucać za trzy punkty. Jako, że większość tych rzutów była celna to przewaga gospodarzy zaczęła topnieć w zastraszającym tempie. Dopiero gdy Złamasom zostało już tylko 10 punktów przewagi, uspokoili oni grę i dowieźli zwycięstwo do końca. Cóż trzeba biegać przez 4 kwarty, a nie tylko 2 ...

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.