Kochłowice Murzyns 26 48 75 99
Drim Tim 21 50 64 100
Kochłowice Murzyns 26 22 27 24
Drim Tim 21 29 14 36

Równo o godzinie 18 rozpolczoł sie mecz Kochłowice Murzyns-Drim Tim. Początkowe minuty to przewaga drużyny wireckiej. Goście już prowadzili 19-6 aby ostatecznie przegrać pierwszą kwarte 26-21! Druga kwarta to popisowa gra Kamila Jeczmionki i Szymona Żymły, którzy bardzo celnie trafiali za 3 punkty. W tej odsłonie goście wykazali sie bardzo dobrą gra na deskach co do tej pory bylo makametem tej drużyny. Dużą zasługą tak dobrej gry w drugiej kwarcie na deskach byla gra nowego zawodnika (chyba najstarszego w lidze) Ryszarda Stankiewicza. Wynik końcowy drugiej kwarty to 48-50 dla przyjezdnych. Trzecia odsłona to bardzo dobra gra kochlowiczan i znów goście gorzej sobie radzili pod tablicami. Gospodarze pewnie wygrywją trzecią kwarte 75-64. Ostatnia ods`lona to pościg druzyny Drim Tim. Gospodarze juz prowadzili 99-95 ale bardzo dobra gra w obronie wireckiej drużyny pomogła w drugim zwycięstwie w ŚLLK. Cichym bohaterem znów okazal sie Kamil Jęczmionka który wykorzystując jeden z dwóch rzutów osobistych dał zwycięstwo swojej drużynie.

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.