Drim Tim 18 39 66 100
Batory 25 51 76 99
Drim Tim 18 21 27 34
Batory 25 26 25 23

Spotkanie rozpoczęło się z 30 minutowym opóźnieniem, gdyż gospodarze nie zadbali o to aby boisko było wolne, a na dodatek krótko padał deszcz. Drim Tim, który wystąpił bez zawodników podkoszowych od początku spotkania przegrywał walkę na deskach i stąd zarysowała się lekka przewaga Batorego. Z uwagi na śliską nawierzchnię zawodnicy w 1 połowie nie mogli pokazać pełni swoich umiejętności. Drim Tim ograniczył się do rzutów z dystansu, natomiast Batory konsekwentnie zdobywał punkty z „trumny”, tylko od czasu do czasu karcąc młodszych przeciwników rzutami za 3. Goście przez 3 kwarty kontrolowali wydarzenia na boisku, ich przewaga oscylowała wokół 10-12 punktów przewagi, wirecka drużyna tylko okresowo dochodziła do przeciwnika na 5 punktów. Początek 4 kwarty także nie zwiastował tak dramatycznej końcówki, Chorzowianie utrzymywali bezpieczną przewagę do stanu 91-99. Wtedy to Drim Tim rozpoczął desperacko rzucać trójki, wpadła jedna, potem druga i było już tylko 97-99 dla Batorego. Zaczęły się nerwy. Goście nie potrafili trafić nawet rzutów osobistych, 4 takie rzuty z rzędu wypadały z kosza, duża w tym zasługa wireckich kibiców, którzy robiąc hałas skutecznie wyprowadzali zawodników gości z równowagi. Chorzowianie niepotrzebnie próbowali rzucać z dystansu, natomiast Drim Tim konsekwentnie próbował skończyć mecz rzutem za 3 i za czwartym razem się udało, piłka po rzucie Jęczmionki wpadła do kosza i gospodarze mogli się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w ŚLLK!

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.