Wyniki po kwartach Punkty zdobyte w kwartach
Jedyna 20 39 51 69
Złamasy 25 27 24 25
Jedyna 20 19 12 18

Opis spotkania

Zawodnicy Złamasów i Jedynej pozazdrościli chyba Dzieciom Tartanu i Drim Timowi i też zapragnęli sportów ekstremalnych... Mecz rozgrywany był o godz. 13 w upale. Zawodnicy gospodarzy w sumie połączyli przyjemne z pożytecznym: wygrali mecz i poopalali się grając bez koszulek... A tak poważnie to mecz był zacięty tylko do połowy drugiej kwarty. Zaczęło się od punktów zdobywanych po kontratakach przez biegającego jak króliczek z duracela Pawła Kucypere. Później goście dogonili przeciwników i wyszli nawet na minimalne prowadzenie. Końcówka kwarty należała znów do Złamasów stąd prowadzenie 25-20. Na początku drugiej kwarty trwała jeszcze walka kosz za kosz, jednak wejście Nowaka spowodowało, że Złamasy znowu odskoczyły na bezpieczną przewagę. Zawodnik ten raz po raz popisywał się przechwytami i dobitkami spod kosza. W trzeciej ćwiartce goście opadli z sił i pozwolili się zdemolować przeciwnikom. Spychała i Wójcik kończyli akcje wsadami, a ten drugi dodatkowo udowodnił, że trafione ostatnio trójki to nie przeypadek. W całym meczu oddał 4 celne takie rzuty. W ostatniej kwarcie mimo dwudziestopunktowej przewagi gospodarzy na bosiko trwała zażarta walka o każdy punkt, gdyż pierwszy mecz zakończył się bodajże 25 punktowym zwycięstwem Jedynej. Złamasy chciały mieć lepszy bilans koszy na wypadek równej ilości dużych punktów. I mimo że początkowo Jedyna odrobiła pare punktów to w ostatecznym rozrachunku gospodarze dopięli swego i wygrali 101-69. Gościom w uzyskaniu lepszego wyniku przeszkodziła zbyt duża liczba rzytów za 3 oddawanych z nieprzygotowanych pozycji...

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.