Drim Tim 19 51 76 100
Jedyna 26 47 68 84
Drim Tim 19 32 25 24
Jedyna 26 21 21 16

„Mecz o wszystko”, który mógł przybliżyć „czwórkę” DRIM TIMOWI lub ją oddalić. DRIM TIM stanął na wysokości zadania i pokonał JEDYNĄ 101-82. Zaprezentował dobrą grę w obronie, szybki atak i niezłą skuteczność rzutów za 3 (13 trafnych ).Pierwsza kwartę przegrywał Drim Tim ……. Zniwelował straty do 8 punktów do przerwy, a po niej wziął się do ostrej i zdecydowanej gry. Kosz gości bombardowali trójkami Kowalczyk i Jęczmionka (a także pod koniec meczu Żymła). Pod koszem panował Komandzie, a skutecznie kontry kończył Nowak. Jedyna bez Jagieły grała momentami bez woli walki. Oddawali niepotrzebne rzuty za 3, pudłowali sam na sam z koszem (przy próbie wsadów).Tym zwycięstwem Drim Tim ma szanse na wejście do 4 przy korzystnych innych wynikach meczy Jedynej pod warunkiem ze sam wygra jeszcze kilka ważnych spotkań (2).

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.