Wyniki po kwartach Punkty zdobyte w kwartach
Kochłowice Murzyns 17 35 54 68
Jedyna 26 25 24 25
Kochłowice Murzyns 17 18 19 14

Opis spotkania

Początek meczu wyglądał interesujaco i wydawać się mogło że będzie to wyrównane widowisko. Do wyniku 14:12 dla Murzynów z Kochłowic właśnie tak wygladało i w tym właśnie momencie coś stanęło w kochłowickiej ekipie i z wyniku 14:12 zrobiło się 24: 14 z tym że dla graczy Jedyny. Taka różnica (możliwa do zniwelowania)utrzymywała sie do mniej więcej połowy trzeciej kwarty kiedy to Jedyna odjechała na dwadzieścia kilka punktów i w tym momencie było juz widać że uszło powietrze z drużyny gości, którzy praktycznie grali już tylko o honor. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Jedyny 100:68

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.