Złamasy 18 48 65 100
Strong Men 26 50 75 85
Złamasy 18 30 17 35
Strong Men 26 24 25 10

Obie drużyny przystąpiły do meczu w okrojonych składach. Stongmenów było czterech Złamasów aż pięciu. Tak więc grano po czterech na dużym boisku. Pierwsze minuty spotkania to zdecydowane uderzenie Strongmenów – szybka i skuteczna Graal szybko prowadzenie. Szczególnie rzuty za trzy punkty były bardzo dokuczliwe dla gospodarzy gdyż raz po raz któryś z zawodników Strongmenów właśnie tego typu celnym rzutem kończył akcje. Podobnie wyglądała druga i trzecia kwarta – w zasadzie mecz w tym okresie bardziej przypominał konkurs rzutów niż mecz. Po trzeciej kwarcie, gdy Złamasy przegrywały już 10 punktami nastapił zwrot akcji na boisku – dotychczasowa skuteczność Strongmenów spadła dość drastycznie natomiast drużyna Złamasów zaczęła wreszcie we właściwy sposób wykorzystywać wzrost i zdominowała deski – dając tym samym zawodnikom obwodowym wielokrotne szanse na oddanie rzutu w jednej akcji. W ten sposób szybko odrobili oni straty i objęli prowadzenie gromiąc gości 35:10 w tej czwartej kwarcie. Zgodnie z tym co podali mi zawodnicy Złamasów należy odnotować fakt, że Paweł Kucypera zdobył w tym meczu 40 punktów (10x3, 5x2).

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.