Batory 15 51 72 96
Zaborze 26 48 75 100
Batory 15 36 21 24
Zaborze 26 22 27 25

Bardzo ciekawy mecz obejrzeli Ci, którzy przybyli na mecz do Chorzowa Batorego. Zaczęło się "programowo", tzn. Zaborze szybko odskoczyło w pierwszej kwarcie, głównie dzięki Jackowi Bywalcowi, który chyba postanowił odkupić swoje winy za słabą gre w ataku w ostatnim meczu. Śmiało można powiedzieć, że jeśli chodzi o atak Zaborza to był to ONE MAN SHOW w wykonaniu tego zawodnika, troche tylko pomógł w czwartej kwarcie Piotr "Farmaceuta" Suchan. Po dobrej pierwszej kwarcie w drużynie Zaborza na boisku pojawili się rezerwowi i od razu zaczęły się problemy. Drużyna Batorego szybko zwietrzyła swoją szanse i zaczęła odrabiać straty. Seriami za 3 punkty trafiał Joniec, bardzo dobrze -zwłaszcza w obronie- grał Chamera, dodatkowo na boisko dotarł w końcu Sebrala i do przerwy to Batory prowadził 51-47. Warto wspomnieć, że na prowadzenie wyszli po wsadach wspomnianych już Sebrali i Chamery. W drugiej połowie trwała już walka kosz za kosz, chociaż był taki moment, że gospodarze odskoczyli na 11 punktów. Jednak wtedy do gry wszedł wspomniany już Suchan i poderwał kolegów do walki. Goście odrobili straty, a w końcówce zachowali więcej zimnej krwi i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa.Jednak ja chciałbym pochwalić drużyne gospodarzy, widziałem już ich dużo meczy i musze powiedzieć, że dzisiaj zagrali najlepiej. Tyle, że za wrażnia punktów nie dają...

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.