Dzieci Tartanu 23 43 54 82
Drim Tim 26 50 75 100
Dzieci Tartanu 23 20 11 28
Drim Tim 26 24 25 25

Ten mecz powinien być zaliczony do sportów ekstremalnych. Grać w taką pogode o 14.00 mając w składzie odpowiednio 6 i 5 zawodników to nie jest normalne... No ale cóż chcieli to grali. Właściwie od początku meczu przewage miał Drim Tim, który początkowo grał w czteroosobowym składzie. Grali spokojnie, a punkty zdobywali Jęczmionka i Wiejak. Jednak przewaga ta wynosiła zaledwie kilka punktów i wydawało się, że Dzieci Tartanu powalczą o drugie zwycięstwo. Do przerwy przegrywali zaledwie 43-50. Jednak w 3 kwarcie nastąpił odjazd Drim Timu. Postawili strefe w obronie co znacznie utrudniło grę gospodarzom, zaś sami raz po raz trafiali z dystansu. Jeśli piłka nie wpadała do kosza to dużo piłek zbierał Komandzik. Po trzeciej kwarcie zakończonej wynikiem 54-75 wiadomo było, że emocje się skończyły. W czwartej goście grali spokojnie, nie forsując tempa i dowieźli zwycięstwo do końca. Należy pochwalić kapitana Dzieci Tartanu Sebastiana Koszele za sportową postawę, goście spóźnili się troche na mecz, ale gospodarze woleli grać niż mieć zwycięstwo walkowerem. Życzę powodzenia w kolejnych mezach.

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.