Dzieci Tartanu 26 50 75 101
Batory 18 46 62 84
Dzieci Tartanu 26 24 25 26
Batory 18 28 16 22

Tuż przed rozpoczęciem spotkania zaczął padać deszcz jednak gdy przyszło je rozpocząć opady ustały. Początek spotkania to wyrównana gra dopiero pod koniec pierwszej kwarty prowadzenie objęły Dzieci Tartanu i to oni wygrali ta część. Wydawać się mogło, że następna cześć to będzie dalszą kontynuacja z końcówki. Jednak tak nie było druga kwartę mocnym uderzeniem rozpoczęli goście. Zdobyli oni na otwarcie kwarty 12 punktów gdy przeciwnicy nie zdołali zdobyć ani jednego „oczka”. Tak więc Batory szybko odrobił straty i objął nawet prowadzenie. Jednak w końcówce znów lepsi byli gospodarze i to oni prowadzili do połowy spotkania czteroma punktami. W trzeciej kwarcie Dzieci Tartanu zrewanżowały się za początek drugiej kwarty mając bilans rozpoczęcia 16:0. Jednak nie zraziło to gości do odrabiania strat i do końca kwarty udało się zniwelować (sięgające momentami ponad 20 punktów straty) do 13 punktów. W ostatniej odsłonie mimo usilnych prób udało się Batoremu zbliżyć na 11 punktów, w najlepszym okresie gry. Jednak nierówna gra w końcówce nie dała efektów i to Dzieci Tartanu świętować dziś mogą zwycięstwo. A dodać należy że mają co, gdyż jest to ich pierwsze zwycięstwo w tych rozgrywkach.

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.