Data, godzina poniedziałek 26 lipiec 19:00
Kegi 25 50 76 101
Hunters 22 49 73 94
Kegi 25 25 26 25
Hunters 22 27 24 21

Bardzo zacięty i emocjonujący mecz. Było dużo walki i przepychanek pod koszem, jednak moim zdaniem wszystko w granicach rozsądku... Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia gości, którzy szybko wypracowali przewagę. Jednak po paru minutach i Kegi zaczęły trafiać, a większość punktów w tym okresie zdobył dla nich Holewa. Końcówka kwarty zdecydowanie nalężała do gospodarzy i to oni prowadzili 25-22. Druga kwarta była bardzo podobna do pierwszej, z tą różnicą, że o pare punktów lepsi byli goście. W drugiej połowie trafała już zażarta walka pod koszami, Kegi zaczęły wykorzystywać warunki fizyczne Strużyny, a goście ratowali się częstymi faulami. Mimo to dzięki świetnej grze Pięty goście przez długi okres czasu prowadzili. W całym meczu miali na koncie mnóstwo przechwytów, po których zdobywali łatwe punkty z kontry. Wogóle drużynie Hunters najlepiej wychodziła szybka gra, kiedy wykorzystywali nienajszybszy powrót do obrony gospodarzy i błędem było chyba zwalnianie gry w końcówce. Gdy mieli 90 punktów i pare przewagi nad Kegami, chyba przestraszyli się możliwości odniesienia pierwszego zwycięstwa w tegoroznej ŚLLK. Oddawali bezmyślne rzuty za 3, które parokrotnie nawet nie dolatywały do obręczy. Zamiast grać swoje kłócili się o faule, które były ewidentne... Zresztą w pierwszej połowie mówili faul w identycznych sytuacjach... Hunters skuplili się na gadaniu, a Kegi spokojnie ich dogoniły i odniosły w sumie dość szczęśliwe zwycięstwo 101-94...Na przyszłość trzeba pamiętać, że jak Kuba Bogu, tak Bóg Stanom Zjednoczonym...

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.