Batory 16 47 68 92
Drim Tim 26 50 76 100
Batory 16 31 21 24
Drim Tim 26 24 26 24

olejny raz spotkanie w Batorym rozpoczęło się od kompletowania składu :) Mimo osłabienia z obu stron faworytem spotkania była druzyna Drim Timu. Pokazali to w pierwszej kwarcie wygrawając ją 26:16. Wszystko wskazywało na to, że goście łatwo pokonają przeciwników z Batorego. Jednak w drugiej części gry dużo lepiej zagrali gospodarze. Zaczęli lepiej bronić i nie marnowali pewnych sytuacji. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 50:47 dla Drim Timu. Dwie ostatnie kwarty wyglądały bardzo podobnie. Goście zdobywali paro-punktowe przewagi po czym je tracili. W samej końcówce Drim Tim wyszedł na 10-cio punktową przewagę i pewnie dowiózł zwycięstwo do końca. W meczu wyróżnił się Tadeusz Kowalczyk, którzy bezlitośnie bombardował kosz przeciwnika oddając wiele celnych rzutów za 2 i 3 punkty. Nie mogę pozostawić bez komentarza gry środkowego Drim Timu, który mimo przewagi wzrostu nie radził sobie na boisku. Został kilka razy zablokowany przez niższego od siebie zawodnika. Ponadto seryjnie pudłował spod samego kosza

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.