Karmańskie 26 51 76 101
West Side Wirek 17 38 60 75
Karmańskie 26 25 25 25
West Side Wirek 17 21 22 15

Mecz rozpoczął się w mniej licznych, bo cztero osobowych składach. Powodem tego były braki kadrowe w drużynie Westów. Dopiero przy stanie 16:8 przybył piaty zawodnik gości i mecz mógł być rozgrywany w normalnych piecio osobowych składach. Osłabiona druzna gości nie była w stanie dorównać gospodarzom, którzy dzięki szybkiej grze (tu należy wymienić Szymona „Liona” Lwa i jego szybkie akcje) utrzymywali bezpieczne prowadzenie. W drugiej kwarcie niegroźnej kontuzji łuku brwiowego w starciu podkoszowym doznał Mariusz Wierzbicki (Karmańskie). Mimo prób pogoni z przeciwnikiem gościom nie udawało się odrobić strat a prowadzenie gospodarzy oscylowało w granicach 10-15 punktów.. Najbardziej nerwowa okazała się ostatnia kwarta – w której goście przekroczyli limit fauli oraz doszło do lekkiej przepychanki pomiędzy Krzysztofami Musiołem i Kościelnym. Końcówka ostatniej kwarty to popisowa gra Karmańskich i powiększenie przewagi do 25 punktów.

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.