Batory 6 20 52 58
Złamasy 25 51 75 101
Batory 6 14 32 6
Złamasy 25 26 24 26

Z meczu zwycięsko wyszła drużna Złamasów, która była faworytem w starciu z Batoym. Obie drużyny grały w nieco okrojonych składach. Spotkanie od samego początku było jednostronne o czym świadczy wynik, jak i fakt że starcie drużyn z Chorzowa zakończyło się po niespełna 45 minutach. Pierwsza kwarta to silne uderzenie Złamasów, którzy wygrali tę cześć gry 25:6 !! W tym okresie wyróżniali się Artur Niesler oraz Adam Spychała. W drugiej kwarcie na parkiecie pojawił się Paweł Kucypera, który jeszcze bardziej przyspieszył grę i popisał się kilkowa świetnymi podaniami, po których jego koledzy wykonywali fantastyczne wsady. Trzecia kwarta to całkowite rozluźnienie w obronie Złamasów, dzięki czamu Batory mógł odrobić trochę strat.W ostatniej części gry inicjatywę ponownie całkowicie przejęli Złamasy i zakończyli spotkanie wynikiem 101:58. Reasumując, mecz był rozegrany w luźnej atmosferze. Jedyne ciekawe fragmenty spotkania to te, w których zawodnicy Złamasów popisywali się efektownymi wsadami. Obie drużyny grał praktycznie bez obrony o czym może świadczyć liczba popełnionych fauli: 7-Batory, 3-Złamasy.

This site was grabbed using the TRIAL version of Grab-a-Site. This message does not appear on a licensed copy of Grab-a-Site.