Data, godzina niedziela 22 czerwiec 16:00
Drim Tim 26 50 75 101
Budsar Zabrze 6 27 46 75
Drim Tim 26 24 25 26
Budsar Zabrze 6 21 19 29

A miało być tak pięknie... Niestety nie było ciekawego meczu na Goduli. Głównie z powodu mocno okrojonego składu gości, ale swoje zrobiła także pogoda wespół z pora rozgrywania meczu. Lejący się z nieba żar skutecznie odbierał siły do gry zawodnikom. Budsar dysponował jedynie piątką zawodników, natomiast Drim Tim skompletował meczową 12-stke. Efekt takiego układu sił był już widoczny w I połowie, wygranej przez gospodarzy 50-27, duży udział mieli w tym szybko grający Kubista i Stawowski. Natomiast w zespole z Zabrza punkty zdobywali tylko podkoszowi Mandowski i Krajewski. II połowa była już tylko formalnością, a odnotować należy tylko efektowne wsady Nowaka i Krajewskiego (alley oop po podaniu Walickiego).