Data, godzina niedziela 15 czerwiec 17:30
Klimzowiec Butchers 22 50 64 82
DaBronx 25 46 75 101
Klimzowiec Butchers 22 28 14 18
DaBronx 25 21 29 26

Mecz rozpoczął się od kilkupunktowej przewagi drużyny DaBronx, chociaż wynik otworzyli gospodarze. Kilka nie wymuszonych strat Piotra Podbiała, prowadzącego grę drużyny Klimzowiec Butchers to przyczyna wyniku 22:25 po I kwarcie. II kwarta rozpoczęła się od kontynuacji odrabiania strat i wydawać się mogło , że to kluczowy moment meczu kilka trójek gospodarzy pozwoliło na osiągnięcie 10 pkt przewagi drużyna DaBronx delikatnie opadała z sił, ale to było tylko złudzenie obserwatora, bo już za chwilę nastąpiła korekta wyniku i w połowie meczu wynik 50:46 dla Butchers. Początek drugiej połowy to ostatni pozytywny okres gry gospodarzy, kiedy to osiągnęli przewagę 7 pkt 60:53 i wtedy nastąpił zwrot, gospodarze stanęli i już do końca meczu grała tylko drużyna DaBronx, a w szczególności Łukasz BASZYŃSKI, który trafił w tym okresie trzy razy za trzy i poprawił kilkoma akcjami spod kosza. Wynik 101:82 dla DaBronx . Gratulacje .