Wyniki po kwartach Punkty zdobyte w kwartach
Klimzowiec Butchers 16 46 74 93
Murzyns 25 25 25 26
Klimzowiec Butchers 16 30 28 19

Opis spotkania

Mecz rozpoczął się wyraźnym prowadzeniem gospodarzy, którzy wykorzystywali atut własnego boiska trafiając niemal wszystko, natomiast drużyna „Rzeźników” wyraźnie nie umiała się wstrzelić w kosz drużyny przeciwnika. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 25:16, te szesnaście punktów dla drużyny Klimzowiec Butchers to w głównej mierze zasługa Murzynsów, którzy (powiedzmy) nie bronili tak jak atakowali ;). Kolejne dwie kwarty to odrabianie strat przez drużynę gości. Waleczność w obronie i skuteczny atak pozwolił im odrobić stratę z pierwszej kwarty. Za trzy trafiali Szupin, Dembiński a reszta zespołu brylowała w rzutach za dwa. Po trzech kwartach wynik meczu wynosił już tylko 75:74 dla gospodarzy, co zapowiadało emocje przed czwartą kwartą. Ale nic mylnego na początku czwartej kwarty Murzynsi odskoczyli i nawet szaleńcze rzuty za trzy drużyny z Klimzowca nie pozwoliły wygrać tego meczu. W drużynie gospodarzy na pochwały za dobrą grę zasługuje Hirsz, który swoimi podaniami otwierał drogę do kosza dla swoich kolegów oraz Nowrotek P. który (jeżeli tylko chciał) wchodził w obronę gości jak w masło.