Drużyna gospodarzy LECH JAN Usługi Remontowe
LECH JAN Usługi Remontowe 26 44 72 90
Kegi 22 50 75 100
LECH JAN Usługi Remontowe 26 18 28 18
Kegi 22 28 25 25

Szczerze mówiąc dzisiejsze spotkanie pomiędzy LJUR a KEGAMI nie stało na wysokim sportowym poziomie. W niektórych momentach meczu zastanawiałem się czy graczom nie pomyliły się dyscypliny i czy nie jestem świadkiem osiedlowego meczu w rugby. W pierwszej kwarcie górą byli gospodarze, u których w akcjach ofensywnych brylował Kuczera, natomiast w obronie z ładnej strony pokazał się Rzeszutek który zaliczył kilka efektownych bloków. W drugiej kwarcie popis nieskuteczności gospodarzy w połączeniu z częstymi pyskówkami pomiędzy Songinem, Mikołajczykiem (LJURB) z Zimolongiem (KEGI) umiejętnie wykorzystał Goraus, który jak dla mnie był najlepszym graczem tego meczu (świetna skuteczność w połączeniu z gra obronna). W trzeciej i czwartej kwarcie walecznością i zaangażowaniem w grze obronnej gospodarzy wykazał się Sobczak jednak nawet jego postawa nie pomogła LJUR w uzyskaniu korzystnego wyniku. LJUR - Goraus 90-100.