DOBTN 25 51 71 71
Murzyns 19 26 46 46
DOBTN 25 26 20 0
Murzyns 19 7 20 0

Goście zjawili się to spotkanie zaledwie w sześciu, jednak nie oznaczało to, że nie planują powalczyć o dwa punkty. Mimo mocnego uderzenia DOBTN (11:2) nie załamali się i podjęli walkę. Udało się więc zniwelować starty i dojść rywali nawet momentami na dwa czy trzy punkty. Jednak były to chwilowe zrywy i gospodarze szybko ponownie odzyskiwali prowadzenie. Dopiero na przełomie drugiej i trzeciej kwarty Murzyns osłabli już na tyle, że gospodarze systematycznie powiększali przewagę a zrywy gości stawały się coraz mniej groźne. W trzeciej kwarcie mogliśmy jednak nadal oglądać dość zacięte i wyrównane spotkanie (obie drużyny w tej kwarcie zdobyły po 20 punktów) jednak ponad dwudziestu punktowa przewaga DOBTN sprawiała, że szanse na wygraną goście mają raczej małą. Tuż przed końcem trzeciej kwarty przy stanie 46:71 nagła ulewa przerwała ten pojedynek.

Na chwilę obecna do tabeli wpisano wynik z chwili przerwania spotkania. Jednak ewentualne dokończenie meczu jest sprawą otwartą i jeśli tylko Murzyns będą mieli czas i taką wole DOBTN jest gotowy dokończyć ten pojedynek.

DOBTN: Urych Ł., Urych J., Stanowski, Marchacz, Dziadosz, Jankowski, Bentkowski, Wawrowski, Koziński, Kosmowski, Koźmiński, Wróblewski, Kornecki
Murzyns: Świstak, Bogucki, Kirsz, Otrzonsek, Przybyła, Nowrotem J,